Html Java Css Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Html Java Css Forum Sayfası

HtmlJavaCss.tr.gg

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asyamuzikleri.com | Kore müzikleri ve Asya dizi müzikleri sitesi

YazarMesaj
delicesine
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
İş/Hobiler : Delice işler
Lakap : Delicesine

Asyamuzikleri.com | Kore müzikleri ve Asya dizi müzikleri sitesi Empty
MesajKonu: Geri: Asyamuzikleri.com | Kore müzikleri ve Asya dizi müzikleri sitesi   Asyamuzikleri.com | Kore müzikleri ve Asya dizi müzikleri sitesi EmptyPaz Ara. 29, 2013 3:26 am

Uykusuz dergisinden ortaya çıkan nohut kafalı fıratın arkadaşı olan mahalle kabadayısı şekliyle dikkatleri üzerine bir anda toplayan Bahattin Arkadaşını bile geçti Twitter üzerinde yada Facebookta adına onlarca Hesaplar bu konu üzerine web siteleri açıldı. Bahattin Karikatürleri nasıl bir anda böyle ünlü oldu diye düşünmeden edemiyor insan. Bunun sadece bi nedeni yoktur elbet ama benim aklıma gelen nedenlerden birincisi şöyle açıklayalım. Hani Deli Dumrul sinema filmini hatırlarmısınız Orada Deli Dumrul lakaplı sanatcı her sözünü tamamlarken Ne demiş şair der "...." bi söz söylerdi sonrasındada korumalığını yaptığı kız dedi öyle bi şair yok "Sen söylemeye cesaret edemediğin veya ben söylersem umursanmaz diye söylediğin sözleri hep bi şaire bağlıyorsun" diye tepki göstermişti. Bahattin Karikatürleri de ilk çıktığında aynı durumdaydı bence insanların facebook profilinde söyleyip yazamadığı sözleri Bahattin Karikatürleri sayesinde rahatca dile getirebiliyorlardı bakalım bu bahattin çılgınlığı acaba nereye kadar gidecek. Oğlum bak git gibi biyerden sonra sıkılınıp bırakılacakmı yoksa devammı edecek ? Ne dersiniz yorumları bekliyorum

Asyamuzikleri.com | Kore müzikleri ve Asya dizi müzikleri sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-