Html Java Css Forum Sayfası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Html Java Css Forum Sayfası

HtmlJavaCss.tr.gg

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Etkili İngilizce Eğitimi

YazarMesaj
dilokullari1
Şen Şakrak Üye
Şen Şakrak Üye

Erkek
İş/Hobiler : yazılım seo
Lakap : dilokullari

Etkili İngilizce Eğitimi Empty
MesajKonu: Etkili İngilizce Eğitimi   Etkili İngilizce Eğitimi EmptyÇarş. Nis. 30, 2014 2:15 pm

Etkili İngilizce Eğitimi 5jtanl

Avitaion English Center Dil Kursları, dil öğrenimindeki fikir karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve ayrıca istikrarsızlığın sebep olduğu etkenleri aradan çıkarmak amacıyla bir ingilizce eğitim programı sunarak İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere düzgün bir eğitim süreci geçirmelerini hedeflemektedir.

Öncelikli olarak tercih ettiği sektör taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, isteklerini karşılayarak iyi yönde tepki alabilen Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, kesin adımlarla ilerlediği yolda alakalı firmaların yabancı dil eğitiminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim amaçlı sürdürdüğü kurumda farklı bölümlerde ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, bireye özel dersler yahut en çok altı kişilik şubelerde gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC Dil Okulları; eğitim farkıyla, öğrenim aşamasındaki kişilere en iyi şekilde yabancı dil bilgilerini en iyi düzeyde sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

İngilizce öğrenim süresince işinde uzman bir kadro tarafından, İngilizce eğitiminde muvaffakiyetin en önemli etkenin öğretmen olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve içten bir tutum izlemektedir. Kişilere ve kurumlara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen Avitaion English Center Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

Avitaion English Center Dil kursları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve bunun yanında 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu eğitimlerin kalitesini belgelemiş ve İngilizce Kursu sektöründeki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını ispatlamıştır.

Etkili İngilizce Eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası